Hakkmızda

Türkiye’nin Hızlı Büyüyen IT Değeri

Bilişim sektörüne 2010 yılında Çözüm odaklı kadrosu ile Dmgbilişim; son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle Türk BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur. En karmaşık projelerde bile müşterilerinin yanında olan Dmgbilişim, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Üç yıldır partnerliğini yaptığı ve lokomotif marka olarak seçtiği HP markası ile masaüstü, taşınabilir ve sunucu ürünlerini, Çözüm Odaklı organizasyon çerçevesinde en iyi standartlarda konumlandırmaya ve pazara sunmaya devam ediyor. HP markalı tüm ürün ailesi ile daha fazla iş geliştirmeye , çözüm odağını MS ve VMWARE markaları ile birleştirerek zenginleştirerek kurumsal kullanıcılara en yalın ve direkt süreçlerle ulaştırmayı hedefliyor.

IT piyasasında klasik satış tekniği olan AL-SAT ve UNUT satış kimliğinden tamamen farklı bir satış strajesine bürünen Dmgbilişim, kurumsal müşterilerimizin talep etiği üründen ziyade teknolojininin tüm altyapısını hem satış öncesi hem satış sonrası desteğini ve bilgilendirmesini yaparak satışı gerçekleştirmektedir. Satılan üründen ziyade tüm teknolojik alt yapı ihtiyacının tüm detayları kurumsal müşterilerimizin önüne reel olarak sağlanmakta ve satın alınan ürünlerin satın alma öncesinde performans olarak ne alındığı müşterilerimizce bilinmektedir. Satış sonrası satılan tüm ürünlerin arkasında durabilmekte ve her türlü desteği sertifikalı mühendislerimizce verilmektedir.

 

Vizyonumuz

Bilişim sektörümüzün her zaman dinamizmini koruyarak olgunlaşmayı başarmış önemli bir oyuncusu olmak, kurumların verimliliğini arttırmayı başaran sayılı sistem entegratörleri arasında yer almak, IT sektörünün müşterilerce en güvenilir firması olmak Dmgbilişim ailesi olarak en büyük vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Türkiye’nin teknoloji gücü olarak müşterilerine, çalışanlarına, sektörüne, bilişim alanında yeni ufuklar açmak, IT sektörünün gerçek anlamda güvenilir bir sektör olduğunu; çözüm ürünlerinin dışa bağımlı değil Milli değerler içinde üretildiğini göstermek Dmgbilişim ailesi olarak misyonumuzdur.